Ana SayfaArnavutköy'den HaberlerASKODER Arnavutköylü Spor Dostlarıyla

ASKODER Arnavutköylü Spor Dostlarıyla

arnavutko_askoder_aralıkTürkiye’de bir ilki gerçekleştirip 122 Okul Futbol Takımı ile “Arnavutköy Olimpiyatları”nı düzenleyen ASKODER’e Sanayici ve İşadamlarından büyük destek geldi.

Okul Klüplerinin maddi ve manevi ihtiyaçlarına katkı sağlamak ve her platformda desteklemek amacı ile ilk etapta 12 İşadamı okullara isimlerini “Spor Dostu” olarak yazdırdılar.
Hadımköy Seyidoğlu tesislerinde bir kahvaltı tertipleyen ASKODER Yönetim Kurulu, burada İşadamları ve Okul Klüplerini bir araya getirdi.
Arnavutköy Kaymakamı Hürrem AKSOY ve Belediye Başkanı A.Haşim BALTACI’nın da hazır bulunduğu kahvaltıya, Arnavutköy’de ki İşadamları büyük ilgi gösterdi.
Kaymakam Hürrem AKSOY’un önderliğinde kurulan ASKODER’in kısa sürede yakaladığı bu başarıyı överek konuşmasına başlayan Belediye Başkanı BALTACI, emeği geçen herkese teşekkür etti ve belediye olarak her türlü desteği sağlama sözü verdi. Kaymakam AKSOY’un konuşmasından sonra Spor Dostu işadamlarına törenle “Spor Dostu Belge”si verilerek bu kervana yeni “Spor Dostları” eklemek için gayret gösterilmesinin altı çizildi.
Resimler:CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Türkanlar
- Advertisment -