Ana SayfaArnavutköy-Spor HaberleriAziz Kadakal İstifa Sebebini Açıkladı

Aziz Kadakal İstifa Sebebini Açıkladı


Geçtiğimiz günlerde istifa kararını açıklayan Arnavutköyspor Başkanı Aziz Kadakal, yerel basın temsilcileri ile bir araya gelerek istifa sebeplerini anlattı.

Kadakal İş Merkezi’ndeki çalışma ofisinde kahvaltılı bir toplantı düzenleyerek basın mensuplarıyla bir araya gelen Arnavutköyspor Kulübü Başkanı Aziz Kadakal, “Arnavutköyspor’a hak ettiği değeri kazandırmak için gecemle gündüzümle çalıştım ve özellikle Süper Amatör Lig’deki performansıyla tüm İstanbul’un takdirini kazanan bir takım oluşturdum. Ancak Mayıs ayında yapılacak olan kongrede aday olmayacağım. İstifamı yönetim kuruluma verdim” dedi.

Kongrede aday olmayacak
Aday olmayacağını ve bugünden itibaren de başkanlık görevinden istifa ettiğini açıklayan Kadakal’ı kararından vazgeçirmek için kulüp yöneticilerinin yapmış olduğu ikna çalışmaları ise sonuç vermedi. Kadakal, yaptığı açıklamada; “3 yıldır bu kulübün başkanlığını yaptım. Ancak benden bu kadar. Ticari hayatımdaki yoğunluk nedeniyle başkanlık görevini benden daha iyi yapacak bir arkadaşa teslim etmek istiyorum. Bu nedenle de Mayıs ayında yapılacak olan kongrede aday olmayacağım. Bu kulübün hak ettiği değeri kazanması için elimden geleni yaptığıma inanıyorum. Ancak ne yazık ki Arnavutköy’de spora ve sporculara destek veren insanlar bu köklü kulübü görmezden geldiler. Başkanlıktan istifa ediyor olmam ve yeniden aday olmayacağım demek bu kulüpten tamamen elimi çektiğim anlamına gelmez. Her zaman için desteğimi esirgemeden devam ettireceğim” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Türkanlar
- Advertisment -