Ana SayfaArnavutköy-Spor HaberleriBollucaspor'da Yeni Yönetim

Bollucaspor’da Yeni Yönetim

bollucaspor1Klüp tarihinde ilk kez şampiyon olan Arnavutköy’ün İstanbul 1. Amatör Küme’deki temsilcisi Bollucaspor’da yapılan olağan kongrede  başkanlığa Mustafa Demirci getirildi.

Bollucaspor Kulübü Lokali’nde yapılan ve tek liste ile gidilen seçimler sonucunda Mustafa Demirci, 96 üyenin tamamının oyunu alarak kendisine duyulan güveni sağlamış oldu. Bollucaspor’un yeni başkan Mustafa Demirci, kongre sonrası yaptığı açıklamada,  Bollucaspor’un Arnavutköy’ün köklü ve en eski kulüplerinden biri olduğunu belirterek “Bizler yeni yönetim olarak gençlerimizi en iyi şekilde yetiştirmek ve spora kazandırmak amacındayız” dedi.

Çalışmalar devam Ediyor

Demirci şöyle devam etti: “17 yıl sonra 1. Amatör Küme’ye şampiyonluk kupasını alarak çıkmamız bizleri ve her zaman arkamızda olan halkımızı son derece mutlu etmiştir. Tesisimiz olmamasına rağmen beş kategoride 100’ü aşkın futbolcuyla mücadelemizi centilmence sürdürmekteyiz. Bu da bizleri ayrıca gururlandırıyor. Yeni sezon için dış transfer çalışmalarımız sürüyor. Şu ana kadar üç oyuncu ile anlaşma sağlanmıştır. Transfer çalışmalarımız devam edecektir.”

Tesisleşme Konusunda Sıkıntı Var
Yeşil-beyazlı ekibin Basın sözcüsü Murat Filizi ise Arnavutköy ilçesinin 1. Amatör Küme’de mücadele edecek 4. takımı olmaktan gurur duyduklarını ve Bolluca halkına yeni şampiyonluklar yaşatmak istediklerini ifade ederek, ”Tesisleşme konusunda sıkıntılarımız var ancak bu konuyla ilgili girişimlerimizi yapmış bulunmaktayız. Şu an mevcut olan sahamızın hemen yanına yapılmasını düşündüğümüz arsamızı sayın Belediye başkanımız Haşim Baltacı’nın destekleriyle en kısa zamanda sosyal tesise dönüştürmeyi arzu ve temenni ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Yönetim kurulu belli oldu
17 yıllık tarihinde 1. Amatör kümede ilk kez oynamayı hak kazanan Bollucaspor Kulübü’nün Mustafa Demirci başkanlığında oluşan yeni yönetim şu isimlerden oluştu.
Başkan Yardımcısı: Ayhan BAHADIR
Başkan Yardımcısı: Mehmet TEPE
Basın sözcüsü: Murat FİLZ
Genel sekreter: İlhan BALTACI
Sayman: Şaban KOCATÜRK
Asil üye: Mustafa ŞEKER
Asil üye: Ferit ÖZBAHÇECİ
Asil üye: Tayfun CİHAN
Asil üye: R. Bahri KAZANKAYA

Kaynak :www.yerelfutbol.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Türkanlar
- Advertisment -