Ana SayfaArnavutköy'den HaberlerChp Arnavutköy Örgüt Toplantısı Yapıldı

Chp Arnavutköy Örgüt Toplantısı Yapıldı

Kemal KILIÇDAROĞLU’nun genel başkan olmasının ardından yeni bir ivme yakalayan CHP’nin Arnavutköy İlçe Örgütü de üye ve vatandaşlarla bir araya gelerek görüş alış-verişinde bulundu.

13 Haziran 2010 Pazar günü saat 20:00’de gerçekleştirilen Chp Arnavutköy İlçe Örgüt toplantısı Arnavutköy’lü Chp’lilerin yoğun katılımına sahne oldu. İlçe başkanı  Ş.Hikmet Altunkalem’in açılış konuşmasıyla başlayan toplantı, günlük siyasi gelişmeler hakkında bilgilerin verilmesiyle devam etti.

“KILIÇDAROĞLU Rüzgarı Arnavutköy’de de Görülüyor”

CHP’nin  Kemal Kılıçdaroğlu’yla güzel bir rüzgar yakalandığını söyleyen Altunkalem; bu rüzgarın etkilerinin Arnavutköy’de de görüldüğünü ekledi. Altunkalem örgüt topantısına katılan partililere ilçe yönetim kurulu üyeleri ve gençlik kolları yönetim kurulu üyelerini tanıtıp, gerekli bilgileri verdi.  Hikmet Altunkalem bu bilgilendirmelerden sonra, sözü Arnavutköy’lü partililere bıraktı. Partililer dilek, istek ve eleştirilerde bulunarak katılımda bulundular. Karşılıklı soru cevap şeklinde geçen toplantının sonucunda beraberlik mesajı verilerek, dağılındı

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Türkanlar
- Advertisment -