Ana SayfaArnavutköy'den HaberlerCHP ve Saadet Partisi de İmarlara Karşı Açıklama Yaptı

CHP ve Saadet Partisi de İmarlara Karşı Açıklama Yaptı

partilar-imar-aciklamaArnavutköy 1/5000 lik imar planlarının son durumu Arnavutköy halkı üzerinde yaptığı hayal kırıklığı İlçede bulunan siyasi partilerin de müdahil olmasına sebep oluyor.

Ayrı ayrı yaptıkları açıklamalarda Chp ve Saadet Partileri  “imarın bu haliyle” halk için ve Arnavutköy için zaman kaybı olduğuna değinirken,”oluşan haksız durumun düzeltilmesinin gerektiği de vurgulandı.

3 YORUMLAR

  1. yazıktır gunahtır arnavavuta köyde yatırım yapan yılların emegin oraya baglayan binlerin bu duşuk imarla insanların emegi resmen ceplerinden çalınmış olup vicdana da sıgmaz
    adaletede sıgmaz
    mulkiyet kutsaldır
    geçen sne arsa alan şahsıslar bu yıl koydukları paraya satamıyolar oralara trilyonlkarca yatırım yapıldı gerek sandıklarda gerek mahkemeklerde bu halk hesap soracaktır ve sormalıdır.

  2. Aynen Allahın izniyle bu sefer aklımız başımıza geldi inanmıyordum kimseye adeta gözlerim kör olmuştu yada görmek istemiyodum ama olsun geçte olsa farkettim.benim gibi bin kişi 3 oy yapsa sadece arnavutköyden 30 bin oy kaybeder bu zalimler.Din taciri hırsızlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Türkanlar
- Advertisment -