Ana SayfaArnavutköy'den HaberlerEgemen Bağış Arnavutköy'de iftara katıldı

Egemen Bağış Arnavutköy’de iftara katıldı

Arnavutköy Belediyesi tarafından düzenlenen sokak iftarları kapsamında Arnavutköy Kiptaş’ta yapılan iftara Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış ve mahalle sakinlerinin yanısıra Arnavutköy Belediye Başkanı A.Haşim Baltacı katıldı.

İftar saatine yakın dolmaya başlayan sofralar, iftar saatinin gelmesiyle dolup taştı. Her yaştan mahalle sakinlerinin büyük ilgi gösterdiği iftar sofrası, binlerce vatandaşın aynı anda orucunu açmasıyla, coşkulu bir atmosfer oluşturdu.

Arnavuköy KİPTAŞ Konutlarında verilen sokak iftarına; Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, Arnavutköy Belediye Başkanı A. Haşim Baltacı, Belediye Başkan Yardımcıları ve belediye meclis üyeleri katıldı.

İftar yemeği önce konuşan Bakan Bağış, vatandaşların desteği ile Avrupa Birliği müzakerelerinin tam yol ilerlediklerini söyledi. Bakan Bağış, “Sizlerin desteği ile Avrupa Birliği yolunda ilerliyoruz. Karşımıza çıkan bütün engellere, bütün dirençlere rağmen hızımızı kesmeden yolumuza devam ediyoruz. Allah hepinizden razı olsun.” dedi.

İftar yemeğinin ardından ARGEM tiyatro gurubu Arnavutköylü vatandaşlara tiyatro oyunu sergiledi. Bakan Egemen Bağış çocuklara oyuncak dağıttı.

İftar Sonrası Arnavutköy Devlet Hastaneyi Ziyareti

Arnavutköy Belediyesi’nin organize ettiği iftar programına katılmak üzere Arnavutköy’e gelen Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, iftar yemeğinden sonra Arnavutköy Devlet Hastanesini ziyaret ederek hastalar hakkında bilgi aldı. Yanındaki heyetle birlikte hastaneyi gezen Bakan Egemen Bağış,  hastalarla bir süre sohbet etti.

http://arnavutkoy.bel.tr//Files/haberler/Egemen-Bag%C4%B1s-Arnavutk%C3%B6yde/3_800.jpg

http://arnavutkoy.bel.tr//Files/haberler/Egemen-Bag%C4%B1s-Arnavutk%C3%B6yde/24_800.jpghttp://arnavutkoy.bel.tr//Files/haberler/Egemen-Bag%C4%B1s-Arnavutk%C3%B6yde/20_800.jpg

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Türkanlar
- Advertisment -