Ana SayfaArnavutköy'den HaberlerHas Parti Arnavutköy Gençlerle Buluştu

Has Parti Arnavutköy Gençlerle Buluştu

Genel seçimlerin yaklaşmasıyla birlikte, Arnavutköy Has Parti secim çalışmalarını hızlandırdı. Arnavutköy Has Parti Gençlik Kolları Başkanlığı  “Gençlik Buluşması” adı altında bir kahvaltı programı düzenledi. Arnavutköy gençlerinden oluşan kahvaltılı toplantı Ünsal Pastanesinde gerçekleşti.

Kahvaltı programına Has Parti Genel başkan yardımcısı ve aynı zamanda İstanbul 3. Bölge Milletvekili adayı olan Mukadder Başeğmez katıldı. Gençlerin yoğun iğlisiyle karşılaşan Başeğmez “Arnavutköy’ün gençlerini tebrik ediyorum, geleceğin memleket meselesini konuşacak adaylar bunlar” dedi. Kahvaltıda çalınan, Arnavutköy Has Parti Gençlik Kollarının kendi besteledikleri Rap tarzında müziği de büyük ilgi gördü.

“Gençlerle bir arada olmaktan çok mutluyuz”

Arnavutköy Has Parti Gençlik Kolları Başkanlığının düzenlediği  “Gençlik buluşması” Kahvaltılı programın açılış konuşmasını İlçe teşkilatlandırma başkanı Resul Kantarkıran yaptı. Kantarkıran “ bu çoşkulu buluşmada gençlerle bir arada olmaktan çok mutluyuz. Allaha hamd ediyoruz. Siyasetimizde karamsarlığa ve mutsuzluğa yer yok. Biz iktidar olacağımızı şimdiden görüyoruz. Allah çıkmış olduğumuz bu yolda bizi utandırmasın” dedi. .

“Siyasetçi kavgası gençleri bıktırdı

Kantarkıran’ın konuşmasının ardından Arnavutköy Has Parti Gençlik Kolları Başkanı Nedim Kılıç konuştu. Kılıç “ Ben bir eğitimciyim. Bu benim ilk siyasi deneyimim. Bu oluşumun içinde olmaktan da çok mutluyum ve onurluyum. Bütün siyasi partilerin secim beyannamesinin yayınlandığı şu günlerde, bu toplantı daha da önem taşımıştır. KPSS ve YGS’de mağdur olan gençler bu salondalar. Bu gençler siyasetcilerin kavgasından bıkmış durumdalar. Bu salonda yenilikçi üretken gençlerimiz var” dedi.

“Siz gençler kutsal bir hareketin başlangız”

Esprili tavırlarıyla gençlerin ilgisini ve sevgisini kazanan Has Parti Genel başkan yardımcısı ve aynı zamanda İstanbul 3. Bölge Milletvekili adayı olan Mukadder Başeğmez mikrofona geçerek gençlere seslendi. Başeğmez “ Dünyanın neresinde olursanız olun adaletli adam olup, topluma karşı yararlı olun” dedi. Başeğmez “ Fransa’nın Libyalılar’a yapmış olduğu işkenceye ve atmış oldukları bombalara seyirci kalamayız. Libya halkının yasamış olduğu faciaya da seyirci kalmayız. Seyirci kalırsak bu vebali taşıyamayız.  Dünya kızıl kana bulanıyor. Bunu anlatmaya çalışıyorum. Has Parti büyük bir medeniyet partisidir. Yöneticiler kendi ülkesinde bulunan ac, susuz ve işsizlerden sorumludur. Başbakan Ben herkese iş bulmak zorunda değilim diyor.  Ülke yöneticileri ülkesindeki bütün insanlardan sorumludur. Bu nasıl bir zihniyettir. Biz her alanda bölünmüş insanları bir araya getirmeye çalışıyoruz. Has Parti genci her alanda ışık, medeniyet, adaletli bir topluluk ordusudur. Sevgili gençler geleceğin liderlerisiniz siz. Bu ülkede milyonlarca issiz var. Ve devletin işleri taşeronların elindeyse bu Ülkeden ne bekliyorsunuz. Siz gençler kutsal bir hareketin başlangıcısısınız. Has adamların temsilcisi olarak bizi meclise gönderirseniz, Sizlere hizmet ederiz” dedi. Program bittikten sonra, Has Parti Genel başkan yardımcısı ve aynı zamanda İstanbul 3. Bölge Milletvekili adayı olan Mukadder Başeğmez Arnavutköy ilçe teşkilatını dolaştı. Daha sonra Arnavutköy Horasan Derneğini ziyaret etti ve ilçeden ayrıldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Türkanlar
- Advertisment -