Ana SayfaArnavutköy'den HaberlerHas Parti İlçe Gençlik Kolları Arnavutköy Kaymakamını Ziyaret Etti

Has Parti İlçe Gençlik Kolları Arnavutköy Kaymakamını Ziyaret Etti

Has Parti Arnavutköy İlçe Gençlik Kolları Başkanı Aşkın Batu ve yönetim kurulu ile Arnavutköy Kaymakamı S. Hurrem Aksoy’u makamında ziyaret etti.

Has Parti Arnavutköy İlçe Gençlik Kolları Başkanı Aşkın Batu Arnavutköy Kaymakamı S. Hurrem Aksoy’u ziyaretlerinin ardından yaptığı açıklamada, “Kaymakamımıza kardeş aile projemizden bahsettik. Kardeş aile projesinin dördüncü ayına girdiğini bu zamana kadar tespit ettiğimiz ihtiyaç sahibi ailelere her ay düzenli olarak ihtiyaçlarını karşılayarak yardımcı olmaya çalıştığımızı söyledik. Bunun dışında Kaymakamımız S. Hurrem Aksoy beye Arnavutköy’e uzak olan köy ve mahallelerde ulaşım sıkıntısı olduğunu ve bu konuda Has Parti Gençlik Kolları olarak imza kampanyası başlattığımızı dile getirdik. Topladığımız bu imzaları yetkili mercilere ulaştırarak ulaşım sorununun çözülmesi için çabaladığımızı belirttik. Ayrıca Arnavutköy’ün sorunlarıyla ilgili anket çalışmaları yaptığımızı ifade ettim. Sayın Kaymakamımızda yaptığımız çalışmalardan dolayı teşekkür etti” diye konuştu.

Tuğrulhan’ın failleri halen bulunamadı
Has Parti Arnavutköy İlçe Gençlik Kolları Başkanı Aşkın Batu 5 ay önce cinayete kurban giden Has Parti İlçe Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Tuğrulhan Selçuk’un halen faillerinin bulunmadığını Arnavutköy Kaymakamı S. Hurrem Aksoy’a söyleyerek bu konunun aydınlatılması gerekmektedir dedi.

Haber: Arif Sapmaz – Zafer Kara

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Türkanlar
- Advertisment -